S o u t ě ž k a :  L O G O   P R O   D R Y Á D U

   Od letního do zimního slunovratu 2023   


Kreslíři, malíři, tvůrci všech druhů: netřeba do mraků malovat duhu. 
Stačí jen papír a ostrá tužka, pro umělce to nebude fuška.


Nová dryádí doba si žádá novou podobu loga.


A tak vyhlašujeme docela malou, neškodnou „soutěž“ na toto téma: „Vyčarujte“ nám logo, které bychom mohli od příštího roku oficiálně používat. Představivosti se meze nekladou, avšak přirozeně by mělo jít o výtvor klidem a mírem nadýchaný, přírodou zdobený, Láskou provoněný (básnicky řečeno). Jedinou podmínkou je, aby logo obsahovalo náš projektový název, tedy Dryáda. Při tvorbě je také nutno počítat s tím, že logo bude používáno i takzvaně razítkově neboli jednobarevně, k čemuž budeme při výběru přihlížet. To je k zadání vše.

Návrhy nám můžete posílat nebo osobně předávat od nynějška do 22. prosince 2023. Budeme se těšit.

Bez ohledu na to, jestli naše soutěžka najde vítěze, adekvátně oceníme deset nejpovedenějších návrhů. Vítězem se pochopitelně stane ten, jehož logo nás bytostně přitáhne natolik, že si jej vybereme za své. Dotyčného výherce odměníme jednou z níže uvedených cen dle jeho vlastního výběru.

Jelikož jsme zatím stále na všechno sami - o mnoha technických a organizačních problémech, které ještě víc komplikují již tak nesnadnou situaci, ani nemluvě - seznam níže uvedených cen zatím neexistuje, za což se omlouváme a děkujeme případným zájemcům za trpělivost. Možné podoby cen momentálně řešíme, probíráme, vybíráme a zveřejníme je v nejbližších následujících dnech. Budou to každopádně produkty související s povahou našeho projektu.

Až budeme s výběrem cen hotovi, oznámíme to na naší facebookové stránce .